ПОДІЇ

Проект PACT4Ukraine

1 березня 2023 року викладачі та студенти кафедри менеджменту і маркетингу прийняли участь у відкритій дискусії “Рік повномасштабної війни: висновки, сценарії, прогнози”.
Проект PACT4Ukraine у співпраці з українськими та європейськими науковцями та експертами.

 

 

Мала академія наук України

26.02.2022 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році.

До складу журі входили професор кафедри менеджменту і маркетингу Благун І.І., доцент кафедри фінансів Мацьків В.В., доцент кафедри економічної кібернетики Судук Н.В. Усі учасники гідно представили свої роботи і отримали призові місця та запрошення на навчання в Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на економічний факультет.

Дякуємо талановитій молоді за представлення наукових результатів!

Унікальна можливість: здобути 3 спеціальності на одній кафедрі.
Наша випускниця Оксана Майданська за період навчання (5,5 роки) опанувала спеціальності:
Менеджмент організації і адміністрування (бакалавр, денна форма)
Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (магістр, денна форма)
Маркетинг (магістр, заочна форма)
 

 

Що таке Marktech?
Це не тільки про маркетинг та технології, це більш про креатив, креативну спільноту та розбудову зв’язків.
Лабораторія Marktech – це платформа для створення нових проєктів та колаборацій, які сприяють розвитку екосистеми бізнесу та освіти. Новий рівень співпраці університетів не тільки з бізнесом, а й з громадськістю, університетами й державою.
Ініційована в ХНЕУ ім. С. Кузнеця у 2021 році під час періоду пандемії, зараз платформа включає двох учасників: ХНЕУ ім. С. Кузнеця та ПНУ ім. В. Стефаника. Над проєктами працюють у командах студенти факультетів менеджменту і маркетингу, економіки і права та інформаційних технологій, до декількох залучені студенти ПНУ ім. В. Стефаника.
Цього року Marktech став хабом для проходження практики, під час якої під керівництвом менторів від бізнесу та викладачів, бакалаври пишуть дипломні роботи на реальних кейсах, отримуючи досвід командної роботи та найважливіші професійні навички.
З деяких цікавих проєктів, які вже стартували – проєкт з просування України, як виробника сучасного, модного та якісного одягу на ринок країн Європейського Союзу, під менторством Ukrainian Fashion Cluster. Презентація_Лабораторія

День відкритих дверей

17 червня, в п’ятницю,  об 13.00 на економічному факультеті

Запрошуємо та чекаємо за адресою:

Економічний факультет – вул. Шевченка, 57,  8 поверх, 808 аудиторія  (гуманітарний корпус Університету, вхід з вулиці Чорновола).

Також відбуватиметься онлайн трансляція заходу:

П’ятниця, 17 червня · 13:00 – 14:00
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/vxy-egok-rewhttps://meet.google.com/hje-gmci-xxg

 

День відкритих дверей Економічного факультету!

4 червня, в суботу,  об 11 год  Прикарпатський запрошуємо майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків завітати до Університету та взяти участь у проєкті  «Обери своє майбутнє».

У межах проєкту на економічному факультеті відбудеться  День відкритих дверей.

Запрошуємо та чекаємо за адресою:

Економічний факультет – вул. Шевченка, 57,  8 поверх, 823 аудиторія  (гуманітарний корпус Університету, вхід з вулиці Чорновола).

Також відбуватиметься онлайн трансляція заходу:

Субота, 4 червня · 11:00дп – 2:00пп
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/hje-gmci-xxg
Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 352-614-0354‬, PIN-код: ‪157 250 993‬#

 

 

 

День відкритих дверей.

4 червня, в суботу,  об 11 год  Прикарпатський запрошує майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків завітати до Університету та взяти участь у проєкті  «Обери своє майбутнє».

У межах проєкту на всіх факультетах та в інститутах відбудеться  День відкритих дверей.

На Вас чекають:

  • зустрічі з деканами факультетів та директорами інститутів;
  • знайомство з викладачами та студентами;
  • спілкування з працедавцями.

А також Ви дізнаєтеся про :

  • освітні програми Університету;
  • можливості паралельно навчатися в університетах Польщі.

І ще: екскурсії Університетом, майстер-класи, знайомства з лабораторіями, демонстрація наукових розробок студентів, виставки, консультативні майстерні, інтерактивні ігри, презентації посібників, конкурси та нагородження  переможців.

ВАЖЛИВО!4 червня всі охочі матимуть змогу отримати консультації про умови Вступу 2022 від відповідального секретаря Приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуарда Лапковського. Місце проведення консультацій – каб.101, 1-ий поверх, гуманітарний корпус Прикарпатського університету (вхід з вулиці Чорновола).

Шановні абітурієнти, не проґавте шанс завітати до одного з найрейтинговіших університетів України, побачити все на власні очі та вступити на омріяну спеціальність.

Запрошуємо та чекаємо за адресою – Економічний факультет, вул. Шевченка, 57,  8 поверх, 823 аудиторія  (гуманітарний корпус Університету, вхід з вулиці Чорновола).

 

День відкритих дверей!

ВСЕ про ВСТУП до Прикарпатського університету!

Які умови? Що потрібно здавати? Які особливості навчання? Які є освітні можливості і додаткові переваги? Скільки коштуватиме навчання? Як навчатися в університеті безкоштовно? Як на платній формі мати грошову стипендію від європейських фондів? Як по закінченні отримати не один, а одночасно два дипломи – український і диплом країни ЄС? Які закордонні стажування чекають на вас? Чому президенти, міністри та посли відвідують наш університет чи не щодня? Чому Прикарпатський – лідер серед університетів регіону? Як конвертувати наукові досягнення у грошові знаки?

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ!

Він відбудеться онлайн 28 травня 2022 року, об 11:00.

Підключення за покликанням https://pu.webex.com/pu-ru/j.php?MTID=m8c4fe1de1d47de53f0736cba0f715807.

Що у програмі?  Спочатку вас зустріне ректор. Після цього покрокову інструкцію з детальною інфографікою щодо всіх деталей вступу-2022 отримаєте від голови Приймальної комісії.

А потім, аби витрачати час лише на конкретну інформацію, яка стосується особисто кожного з вас, запрошуємо під‘єднатися до персональних кабінетів інститутів та факультетів, які ви обрали. Там відбудеться предметне живе спілкування у форматі запитань-відповідей.

Там на вас також чекатимуть студенти, які поділяться власним досвідом вступу і навчання у ПНУ.

Тож, цієї суботи, не проминіть нагоду деталізувати всю інформацію про спеціальності та освітні програми; матеріально-технічне забезпечення; можливості для студентів та дозвілля. Що ще? А, ну, звичайно, разом розберемося, що то за звір під назвою «мотиваційний лист» та як його скласти на відмінно.

Чекаємо на всіх, хто планує вступати у 2022-му році, отримати вищу освіту, нові компетентності, можливості для кар’єрного зростання та особистісного вдосконалення!

 

День Університету!
14 травня, наша університетська спільнота відзначила дві знаменні дати – День Університету та День народження відомого українського письменника, громадського діяча і політика, патрона нашого Університету Василя Стефаника.
Наша Alma mater пройшла славетний шлях становлення, підготувала багато висококваліфікованих фахівців, які робили і роблять вагомий внесок у розбудову незалежної України.
Упродовж останніх років Університет є лідером серед закладів вищої освіти Прикарпаття, займає високі позиції в українських та міжнародних рейтингах. Зокрема, ми посідаємо 2-е місце серед вітчизняних закладів вищої освіти у міжнародному наукометричному рейтингу SCImago Institutions Rankings, входимо у ТОП-10 українських університетів міжнародного рейтингу U-Multirank та в ТОП-20 ЗВО України за популярністю серед вступників.
З нагоди Дня Університету бажаємо усім Вам натхненного наукового і творчого пошуку, успіхів у всіх Ваших добрих справах і починаннях, любові до обраної професії, плідної праці на благо розвитку Університету та рідної України!
Конкурс «Золотий компас»
Студенти Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, кафедри менеджменту і маркетингу, учасники гуртка “Marketing”- керівник гуртка д.е.н.,проф. Благун І.І., взяли участь і вибороли ІІІ місце у XV Міжнародному студентському конкурсі маркетингових PR-проектів та стартапів «Золотий компас».
Склад команди Головецька Оксана, Майданська Оксана, Хоптій Маряна, Довбенко Юлія, Морицан Марта.
     

Інформаційна безпека: що важливо знати?

Серію тематичних тренінгів «Інформаційна безпека під час війни» розпочали викладачі кафедри журналістики факультету філології Прикарпатського університету. Заняття проходять у форматі онлайн. Окрім викладачів, працівників та студентів університету стати учасниками тренінгів можуть усі охочі. Сьогодні, 2 березня, відбулося перше тренінгове тематичне Читати далі

НЕМАЄ У НАС КАНІКУЛ!!!

З кожною хвилиною ми втрачаємо своїх рідних!!! Україна в останнє атакована Ордою!!! Ми всі, без винятку, є захисниками України!!! Завтра кожен із нас, від малого до старого, запитає себе – а чи зробив я бодай щось для  рідної землі, яка Читати далі

Онлайн-тренінги «Інформаційна безпека під час військових дій»

Кафедра журналістики Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника започатковує серію онлайн-тренінгів «Інформаційна безпека під час військових дій». Перший тренінг відбудеться 2 березня о 14 год.. Приєднуйтесь за цим посиланням: https://us04web.zoom.us/j/5096823092?pwd=c1NCaldXTDRHWHR3RjNkM2Qvb0V1dz09

З 22 години вечора до 7 години ранку – комендантська година

З 28 лютого на території Івано-Франківської області відповідно наказу голова Івано-Франківської ОДА-начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук з 22-ої години вечора по 7-му годину ранку триває комендантська година. Прохання до усіх громадян дотримуватися встановлених обмежень під час запровадження комендантської години та встановлення Читати далі

У ПНУ працює пункт надання психосоціальної підтримки

В умовах війни фахівці-психологи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника надаватимуть психологічну допомогу усім, хто потребує. На факультеті психології ПНУ створено пункт для надання психосоціальної підтримки для студентів, їх близьких, а також для усіх, хто цього потребує. Пункт працює в Читати далі

 

 

РМВА MARKETING CHALLENGE 23 грудня провели фінал

Студенти Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника кафедри менеджменту і маркетингу, учасники гуртка “Marketing”- керівник гуртка д.е.н.,проф. Благун І.І., взяли участь і вибороли ІІІ місце у РМВА MARKETING CHALLENGE.

Склад команди д.е.н.,проф. Благун І.І., Чумак Євгенія- капітан команди, Фадєєва Марта, Довбенко Юлія, Дячук Юлія, Стасюк Софія, Струк Діана.

PMBA Бізнес-Академія

 

 

Магістри 2021!!!
Цьогоріч кафедра випускає студентів за трьома освітніми програмами:
075 Маркетинг
073 Менеджмент організації і адміністрування
073 Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
  
В рамках співпраці зі стейкхолдерами 17.12.2021 року за ініціативи ТОВ “23 ресторани”  відбулася онлайн зустріч зі здобувачами освіти ОР бакалавр та магістр ОП “Менеджмент організацій і адміністрування” та “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” щодо перспектив працевлаштування в дану організацію.
В зустрічі взяли участь д.е.н., проф. Ткач О.В., к.е.н., доц.Гринів Л.В., к.е.н., доц. Михайлів Г.В. HR-директор ТОВ “23 Ресторани” Книшук Діана наголосила на важливості формування hard skills у майбутніх фахівців, окреслила компетенції, якими повинні володіти працівники та охарактеризувала перелік вільних вакансій.
Д.е.н., проф.Ткач О.В. наголосив на важливості співпраці з роботодавцями.
Модератор зустрічі к.е.н., доц.Гринів Л.В.
Від помічника до мера великого міста?
Від студента до народного обранця?
1 грудня 2021 р.
Так! Це реально! Професійний шлях буває тернистий та доволі складний, але хто ж дозволяв зупинятися?
Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська  поділився власним досвідом та історією успіху.
Про що йшлося на зустрічі?
✅ Побудова політичної кар’єри;
✅ Робота міського голови: тонкощі та складнощі;
✅ Правила та реалії політики на місцевому рівні;
✅ Можливості для молоді.
У заході взяли участь викладачі кафедри та студенти спеціальностей 075 “Маркетинг” та 073 “Менеджмент”
Навчальна практика 29.11-10.12

Навчальна практика «Вступ до фаху» проводиться згідно з робочим навчальним планом на 2-му курсі тривалістю два тижні. Навчальна практика є практикою професійного спрямування, а саме – основою уявлення про майбутню професію, вивчення професійних функцій майбутніх фахівців у різних сферах господарського діяльності.

 

 

Проєкт молодих вчених “Реалізація потенціалу молодих вчених в інтеграції науки, освіти, бізнесу”

Ефективна синергія проєктів у дії! 18 листопада 2021 організована фокус-група із молодими вченими провідних ВНЗ Львова та Івано-Франківська.

Викладачі кафедри, доц. Мацола С.М. та доц. Шурпа С.Я., взяли участь в інтерактивній фокус-групі для верифікації результатів масового соціологічного опитування “Сучасний стан спільноти молодих вчених в Україні”, проведеного командою проєкту “Реалізація потенціалу молодих вчених в інтеграції науки, освіти, бізнесу” (за сприяння Ради молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України).

«Як помирити маркетолога та кретивника» (9 листопада)

Студенти спеціальність 075 “Маркетинг” взяли участь у заході, який проводила кафедра маркетингу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.
Лекція від людини, яка
✔️ У хвилини лютості роздмухує ніздрі.
✔️ Медитує динамічним маркером.
✔️ Знає точно, що неможливе можливе.
І ця людина — Макс Бурцев, креативний директор Arriba!
Знайомство з крафтовим виробництвом, тонкощі процесів пастеризації та бродіння (Пивоварня “Мольфар”) (25 жовтня)
Крафтове пиво – це як окремий незалежний організм, який потребує щоденного розвитку, це постійні експерименти, пошуки нового смаку, вдосконалення вже створеного!
У світі крафтового пива існують дві категорії.. Це пивовари та біргіки! Перші працюють, аби здивувати других. Другі розповідають про свої враження та дають оцінку!
Екскурсія студентів 2 курсу на Промприлад (1 жовтня)
Промприлад “Реновація” — інноваційний центр на базі старого заводу, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.
Це проект зі сфери імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів.
Найбільш цікавим для студентів виявився відкрити простір Коворкінгу.
Мета коворкінгу на Промприладі: зібрати в одному місці людей, які не тільки працюють над створенням проектів, а й змінюють правила гри в суспільстві шляхом просування нової культури інновацій і co-creation.
 
Знайомство 1 курсу з молодіжним центром PARAGRAPH (вересень)
Paragraph – перший молодіжний центр в Івано-Франківську працює у трьох стратегічних напрямках:
1. Неформальна та громадянська освіта
Організація відкритих подій і заходів, які сприяють інтелектуальному, культурному та духовному розвитку молоді та формують сильне українське громадянське суспільство.
2. Змістовне дозвілля молоді
Забезпечення культурного та здорового дозвілля і відпочинку молоді без пропаганди та використання алкоголю, тютюнопаління чи інших шкідливих звичок.
3. Підтримка молодіжних ініціатив
Персональні консультації та менторство, надання рекомендацій для успішної реалізації молодіжних ініціатив.
Урочистості з нагоди 1 вересня!!!
Святкову Академію розпочав вітальним словом ректор університету, професор Ігор Цепенда. Він з приємністю привітав першокурсників, які обрали своєю Alma mater Прикарпатський національний університет – один із найкращих класичних університетів України.
“Ми сьогодні розпочинаємо нову віху в житті нашого Університету. Ви довели собі і всім, що Ви – найкращі. Ви побачили і зрозуміли, що сьогодні в Україні можна отримати успіх завдяки наполегливій праці. Ви зрозуміли, що для Вашого майбутнього і нашої держави потрібно отримувати знання. Переконаний, що Ваше майбутнє буде успішним завдяки Вам. Тож, в цей день бажаю усім нам, щоб та енергія, яка завжди притаманна нашому Університетові була спрямована на користь і розбудову нашого міста, Прикарпаття та нашої держави”, – звернувся ректор у вітальному слові до першокурсників.
Традиційно, в присутності усієї святкової аудиторії, ректор вручив першокурсникам, котрі посіли найвищі сходинки конкурсного рейтингу у вступній кампанії, головний документ студента – залікову книжку.
Студенти-першокурсники виголосили «Клятву студента Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» та виконали гімн ПНУ.
 
Захист виробничої практики студентів
денної та заочної форм навчання спеціальності 073 «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня.
“Менеджмент організації та адміністрування”
“Менеджмент ЗЕД”
 
Захист виробничої практики студентів
денної та заочної форм навчання спеціальності 075 «Маркетинг» першого (бакалаврського) рівня.
 
Захист виробничої практики
студентів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 075 «Маркетинг» другого (магістерського) рівня, 1 курс.
 
Зустрічі зі стейкхолдерами
30 березня 2021 року відбулася гостьова лекція за участі директора Promfood, Prombar Душіль Надії Володимирівни в межах вивчення дисциплін “Організація підприємницької діяльності” та “Економіка і фінанси підприємств” для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП “Менеджмент організацій і адміністрування” та”Менеджментзовнішньоекономічної діяльності”. У заході взяли участь к.е.н., доц.Михайлів Г.В., к.е.н., доц.Гринів Л.В.
Зустрічі зі стейкхолдерами
26 березня відбулася онлайн лекція за участю економіста відділу зовнішньоекономічної діяльності ДП “ВО”КАРПАТИ” Білас Світлани Дмитрівни на тему “Міжнародні правила поставки товарів “Інкотермс”: від теорії до практики” в рамках вивчення дисципліни “Міжнародні економічні відносини” для студентів-бакалаврів ОП “Менеджмент ЗЕД” та “Менеджмент ОіА” за участю к.е.н. доц. Мацоли Соломії Миколаївни.
   
Науковий гурток
24-го березня 2021 року проведено онлайн засідання наукового гуртка «Розвиток науково-технічного потенціалу регіонів та його роль у формуванні конкурентоспроможної національної економіки»на тему «Місце і роль сучасного регіону та напрями підвищення його конкурентоспроможності в умовах європейських конвергентних процесів». Захід відбувся за участі здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Менеджмент ЗЕД» та «Менеджмент організацій і адміністрування». На засіданні члени гуртка демонстрували презентації щодо проведених ними досліджень.
      
Global Money Week 2021!

Дайджест фінансової грамотності!
На завершення вебінарного тижня, 26 березня,  викладачі кафедри та студенти освітніх рівнів бакалавр та магістр відвідали вебінар “Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності”. Найцікавіше було дізнатися як провести стрес-тестування особистих фінансів та яких заходів необхідно вживати для уникнення фінансових потрясінь у майбутньому.
Дайджест фінансової грамотності!
23 березня кафедра менеджменту і маркетингу у межах Global Money Week 2021 провела вебінар “Фінансова грамотність” для студентів університету.
Упродовж життя людина свідомо чи несвідомо ставить перед собою велику кількість цілей. Якщо досягнення цілі вимагає витрат грошей, то її слід вважати фінансовою, а суму грошей, потрібну для її досягнення, – вартістю досягнення цілі. Утім завжди така ціль буде пов’язана з певними людськими потребами, як-от:
• володіти майном (придбання власного житла, автомобіля);
• вести певний спосіб життя (тривалі подорожі чи коштовне хобі);
• забезпечити опіку та догляд за близькими (накопичення грошей для навчання дітей, догляд за дітьми або батьками);
• реалізувати якусь особисту мрію (власний бізнес, створення благодійного фонду);
• досягнути часткової чи повної фінансової свободи (формування «подушки безпеки» на випадок непрацездатності або безробіття, ранній вихід на пенсію).
 
Global Money Week 2021!
23 березня у рамках Global Money Week 2021 студенти та викладачі кафедри долучилися до заходів НБУ відвідавши вебінар “Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?” Учасники заходу дізналися про особливості та переваги безготівкових платежів, досвід інших країн і правила безпечних розрахунків.
Всього долучилося 430 осіб.
У Kahoot грі взяли участь 240 осіб.
Івано-Франківськ має 2 місце по кількості учасників!!!
     
Онлайн лекція за участю стейкхолдера 
Віце-президента Торгово Промислової Палати Ігора Бартківа
Студенти 2 курсу ОП “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” та ОП “Менеджмент організацій та адміністрування” ОР бакалавр мали можливість в рамках вивчення дисципліни “Міжнародні економічні відносини” прослухати онлайн лекцію за участю Віце-президента Торгово Промислової Палати Ігора Мирославовича Бартківа на тему “Регулювання міжнародної торгівлі” в рамках якої була закцентована увага на проблемах розвитку зовнішньої торгівлі регіону та ролі ТПП в зовнішньоторговельних операціях суб’єктів ЗЕД. Організатор заходу доцент кафедри Мацола Соломія Миколаївна.
       
Студенти в раді
Студентка 4 курсу освітньої програми “Менеджмент організацій і адміністрування” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Майданська Оксана взяла участь у роботі ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА.
   
“Маркетинг-інтенсив”
 за участі студентів, випускників кафедри та стейкхолдерів
Кафедра менеджменту і маркетингу  з 11 лютого по19 лютого  організувала курс лекційних та практичних занять, які відображають сучасну тематику та трендові виклики маркетингу.
11 лютого 2021
Спікер №1. Бура Максим – магістр кафедри менеджменту і маркетингу, спеціальність “Маркетинг”. Досвід роботи в таргетингу більше 3х років.
Тема: “Що таке таргетинг, як він працює”
 12 лютого 2021
Спікер №2. Ілля Богатчук:
– Магістр з Маркетингу та практикуючий Digital-Маркетолог.
– За три роки професійної діяльності займався SMM-менеджментом та веденням понад 30 клієнтів. Серед яких є великі національні й регіональні компанії, як SHEN, Philips, Signify, Mazda так і середній чи малий бізнес.
– Понад 300 тис. гривен рекламних бюджетів
– У минулому керівник та редактор медіа-проєктів.
– Композитор та музикант.
Тема: “SMM у 2021. Що це? Навіщо? Який профіт?”
15 лютого 2021
Спікер № 3. Рижих Денис
Досвід роботи у сфері інтернет маркетингу складає 1,5 роки. Розпочав свій шлях в даній сфері в маркетинговій агенції у Львові. Через пів року переїхав зі Львова до Коломиї, де став смм-маркетологом. На початку жовтня 2020 року переїхав з Коломиї до Києва де почав ознайомлюватись зі сферою CPA маркетингу. Влаштувався в велику арбітражну команду в відділ фарму акаунтів.
В середині січня звільнився з київської команди та вирішив відкрити власний офіс для команди фармерів.
Тема: «Основи арбітражу трафіку. CPA маркетинг»
16 лютого 2021
Спікер № 4. Вікторія Леськів (сенатор економічного факультету)
* студентка-магістранка
* працюю у сфері маркетингу близько двох років
* вважає, що інвестиція у свою освіту – наймудріший вклад кожного
Тема: «Продуктовий маркетинг vs. Маркетинг на споживача: як закохати аудиторію у свою справу»
17 лютого 2021
Спікер № 5. Світлана Давосир
Таргетолог компанії «Lutsenko Agency»
Тема: «Facebook Ads: алгоритми та принципи»
18 лютого 2021
Спікер № 6. Сарабин Тетяна
Директор «Оксфорд Медікал».
Тема: “Медіапланування в роботі маркетолога. Загальна характеристика Google Ads. Google Analytics”
Студентка розпочала свій кар’єрний шлях маркетолога ще на третьому курсі. Яка сміливо відкрила для себе таємниці професії та продовжує щодня свій пошук….
Сьогодні – вона успішна бізнес-леді, яка турботливо координує роботу близько 100 осіб.
19 лютого 2021
Спікер № 7 наймолодший: Антонія Баніцька.
Студентка НУ “Львівська політехніка”, інститут архітектури та дизайну.
Захоплюється творчістю та креативом, особливо художнім мистецтвом, дизайном середовища та графічним дизайном.
Тема: “Як за допомогою інструмента Adobe Illustrator створити цікаві та яскраві логотипи і банери”
Антонія в режимі онлайн продемонструвала всі етапи створення логотипу в Adobe Illustrator.
Крок за кроком, від створення фігур до підбору кольорової палітри, шрифтів та тіней.
Ефір з ароматом кави…
1 курс- 1 сесія
Підсумки осінньо-зимової сесії та обговорення 1 семестру на спільній зустрічі викладачів та студентів-першокурсників.
 
Студентський гурток
У межах дисципліни Товарознавство учасники наукового гуртка розглянули всі деталі процесу сублімації. Студент-практик заочної форми навчання Іван Васенда поділився секретами приготування кави, продемонстрував способи виробництва розчинної та заварної кави. Тонкощі аромату вирували в ефірі, міцність кави, прожарка зерен, рівень помолу – і це далеко не все, що треба знати при виборі смачної кави. Учасниками заходу стали студенти-бакалаври спеціальностей кафедри.
Захист магістерських робіт спеціальності 075 “Маркетинг”
22 грудня Екзаменаційна комісія заслухали магістерські роботи спеціальності “Маркетинг”. Прекрасні виступи, змістовні роботи та відмінні студенти наблизились до своєї мети – отримання диплому магістра. Червоний диплом підтвердили такі студенти: Воробчак Ірина, Гулей Мар’яна, Давосир Світлана, Дзюбак Ольга та Федорів Христина.
 
Захист магістерських робіт спеціальності 073 “Менеджмент”
Екзаменаційна комісія кафедри 21 грудня заслухала дипломні роботи студентів другого магістерського рівня спеціальностей “Менеджмент організацій та адміністрування” та “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”. Дипломи з відзнакою підтвердили Криницька Анастасія, Таргонін Валентин, Паращич Марічка, Петровська Марина.
Голова комісії кандидат економічних наук, заступник директора з маркетингу Будівельної компанії “Ярковиця” – Земляков Ігор Семенович.
Члени екзаменаційної комісії професор Ткач Олег Володимирович та професор Романюк Михайло Дмитрович.
Секретар доцент Шурпа Світлана Ярославівна.
Зустріч з випускниками
5 грудня відбулася онлайн лекція для студентів  освітнього рівня бакалавр ОП “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”  ОР бакалавр в рамках вивчення дисципліни “Теорія і практика переговорного процесу”  на тему “Особливості ведення переговорів із зарубіжними партнерами” яку провела  випускниця кафедри менеджменту і маркетингу, магістр спеціальності “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, виконавча директорка та засновниця Консалтингового агенства NS business consulting, аналітик валютного та інвестиційного ринку ТзОВ компанії Рона Романюк Наталія.
                       
26 листопада 2020 року відбулась зустріч з випускником кафедри Богданом Боєчком.
Випускник спеціальності “Маркетинг” став  успішним бізнесменом уже у 27 років та здобув досвід міжнародної діяльності. В процесі дискусії було висвітлено багато цікавих ідей із практичного досвіду Богдана. Більше 200 учасників онлайн зустрічі отримали дуже багато інсайтів, корисної інформації, які перешкоди можуть бути на шляху до успіху, якими навичками слід володіти, на що звернути увагу вже зараз у процесі навчання.
       
Зустріч студентів ОР бакалавр зі стейкхолдером
12 листопада відбулася онлайн лекція для студентів 2-4 курсів ОП “Менеджмент ЗЕД” та “Менеджмент організацій і адміністрування” з практиком, стейкхолдером, менеджером з ЗЕД ТОВ “Інтелком”, випускницею кафедри менеджменту маркетингу, магістром спеціальності “Менеджмент ЗЕД” – Атаманюк Вікторією на тему: “Особливості організації системи менеджменту експортоорієнтованого підприємства в умовах змінного зовнішнього середовища”.
У зустрічі взяли участь доценти кафедри к.е.н Михайлів Г.В. та к.е.н. Мацола С.М.
Робота Екзаменаційної комісії кафедри зі студентами у режимі он-лайн.
Прийом Комплексного іспиту за фахом та Захист бакалаврських робіт
студентів денної  та заочної форм навчання.
                                                                                                                        
Державна атестація студентів 4 курсу у реаліях сьогодення
Підготовка бакалаврських робіт
 
Звітна наукова конференція підсекції менеджменту і маркетингу.
У рамках тижня науки  а університеті заслухані доповіді  викладачів, аспірантів та студентів. Підсекція менеджменту та маркетингу провела засідання онлайн. Найяскравіші студенські доповіді комісія визначила для нагород. До публікації рекомендовані роботи Воробчак Ірини (спеціальність Маркетинг) та Сталеної Марії (спеціальність Менеджмент).
Грамотою нагороджуються Гулей Мар’яна (спеціальність Маркетинг) та Буряник Марта (спеціальність Менеджмент).
     

Круглий стіл

В ранках стажування викладачі кафедри долучилися до Круглого столу на тему “Інноваційні методи навчання: сучасні тенденції та європейський досвід”.

 

Студентське стажування за кордоном

Оксана Майданстка (спеціальність Менеджмент): “Взявши участь у стажуванні за кордоном по програмі «Міжнародні мовні практики» у 2018-2019 р, за допомогою співпраці із Польщею та Німеччиною, набралась великого досвіду, покращила свої знання з німецької мови, також отримала море вражень та багато цікавих знайомств. За цей період, три місяці, я стала самостійною, впевненішою в собі та почала розуміти більшу значущість вивчення іноземних мов, адже саме практика допомагає нам подолати ці бар’єри”.

Вручення дипломів магістра

   Найщасливіший день студентського життя.  Урочистим моментом свята стало вручення випускникам-магістрам дипломів про здобуття вищої освіти.

27-28 січня 2020 року близько двох тисяч (1781) молодих фахівців денної та заочної форм навчання отримали документ про здобуття кваліфікації за ступенем вищої освіти «магістр», з них 354 – з відзнакою. Серед них студенти спеціальностуй 073 Менеджмент (Менеджмент організацій та адміністрування та Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності) та 075 Маркетинг.

 

 

     

 

Програма стажування Erasmus +

     Оксана Майданська, студентка кафедри менеджменту і маркетингу за підтримки нашого університету, який бере активну участь у програмі Європейського Союзу ERASMUS+ мала можливість стажуватися у Італії.
В цій програмі взяли участь студенти  з Польщі та Італії. Це відбувалося як інтеграція трьох країн, а саме Україна, Польща, Італія. Були цікаві воркшопи англійською. Також українські студенти представляли український вечір і він був визнаний найкращим за всі вечори країн. Обмін своїми традиціями, культурою допомагають  більше зрозуміти менталітет один одного. Цей досвід показує, що такі міжнародні проєкти є чудовим прикладом для пізнання та ефективної форми розвитку міжнародного співробітництва.

 

Навчальна практика студентів 2 курсу

       Студенти спеціальностей 073 Менеджмент та 075 Маркетинг мали змогу ознайомитися з проектно-освітнім центром “Агенти змін” ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Проектно-освітній центр «Агенти змін» є структурним підрозділом університету, який утворений і діє в рамках проекту регіонального розвитку «Створення проектно-освітнього центру розвитку інновацій та інвестицій в регіоні». Він став можливим завдяки перемозі у конкурсному відборі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

      Зокрема, за програмою регіонального розвитку «Інноваційна економіка та інвестиції».
Центр працює над підвищенням рівня інноваційності та конкурентоспроможності економіки регіону через посилення інституційно-кадрової спроможності Івано-Франківської області і надає конкретну інформаційно-консультаційну та освітню допомогу з питань управління проектами розвитку.

                     

Екзаменаційна комісія 2019 завершила роботу.
Студенти спеціальності 073 Менеджмент (Менеджмент організацій та адміністрування та Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності) та 075 Маркетинг блискуче захистили магістерські роботи.

Цікаві теми, змістовні презентації і успішний захист.
                                                                                                 

 

 

Грандіозне свято нерухомості – «Real Estate IF Awards & Forum 2019».

Представники кафедри відвідали форум до лня рієлтора з фокусною тематикою «Місто для людей». Найкращі забудівники міста презентували свої проекти.

Форум – це місце розвитку лідерів галузі. Подія яка покликана об’єднати учасників ринку нерухомості для формування найкращих бізнес та соціальних проектів, які мають відповідати сучасним європейським стандартам якості та зробити наше місто комфортним та сучасним.

«Мета свята – довести, що кооперація завжди вигідніша, аніж конкуренція.

   

 

 

Студенська програма Callidus

«Канікули у Німеччині»

Студенти спеціальності «Маркетинг»  Годованець Петро та Москалюк Іван скористалися можливістю провести літо з користю. Вони стали учасниками  програми Callidus «Канікули у Німеччині», це місто Фечау, що входить до складу району  Верхній Шпревальд-Лаузіц. Програма включала: мовну практику, цікаві екскурсії, харчування, заробітна плата та  офіційне працевлаштування.

   

 

 

З 7 по 20 травня 2018 року студентка ОП «Менеджмент ЗЕД»  кафедри менеджменту і маркетингу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника» взяла участь у семінарах у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія) в межах проекту ErasmusPlus

З 7 по 20 травня 2018 року курсу кафедри менеджменту і маркетингу ОП «Менеджмент ЗЕД» Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника – Гринишин Юлія взяла участь у семінарах у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія)в межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (ITE-VET).

Протягом двох тижнів студенти мали змогу ознайомитися з університетом, особливостями навчального процесу, методиками викладання, що застосовуються під час лекційних і практичних занять.

Студенти прослухали курс лекцій про Австрію та її систему освіти, особливості підготовки викладачів професійної освіти і навчання. Учасники програми відвідали семінари від провідних фахівців ReifeisenCampus, присвячений методам розробки програм навчання для співробітників  ReifeisenBank. Після занять студенти мали змогу поспілкувались із викладачами та студентами університету.

Цей досвід стане у нагоді студентам у їх майбутній професійній діяльності та сприятиме підвищенню рівня професійної освіти і навчання в Україні.

Einladung_PNU

Державні іспити

Кафедра менеджменту і маркетингу, а також деканат економічного факультету провели відповідну підготовку та належним чином організували державні іспити.

Державні екзамени складалися в присутності всіх членів ДЕК у два етапи: комплексний іспит з фаху та захист дипломних робіт.

Застосовувалась білетна система опитування і публічні виступи. Випускники освітньо-професійного рівня бакалавр денної та заочної форм навчання успішно складали комплексний іспит з фаху.

Захист дипломних проектів студентами містив виголошення основного змісту роботи, представлення проведеного дослідження у формі презентації з використанням мультимедійних засобів  та відповіді на запитання.

Присвоєно кваліфікацію «маркетолог-економіст» – 20 студентам.

Присвоєно кваліфікацію «менеджер-економіст» – 40  студентам.

Під час навчання та здобуття освітнього рівня” бакалавр” студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки, готовність виконувати поставлені завдання та вміння працювати в мінливому конкурентному середовищі.

Із числа студентів була рекомендовані на отримання диплому з відзнакою:

  • спеціальності 073 «Менеджмент: менеджмент організацій і адміністрування» Паращич Марічка;
  • спеціальності 075 «Маркетинг» Петровська Марина та Давосир Світлана.

   

       

 

 

Практичні заняття

Ведення переговорів. Торгівля за каталогами та за зразками.

Промисловий маркетинг. Маркетологи 2 курс.

 

Захист виробничої практики

     Виробнича  практика студентів є органічно взаємозалеж­ною частиною навчального процесу, найважливішим етапом підготовки студента.

Основною метою практики  є  поглиблення та закріплення  теоретичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення певного циклу теоретичних дисциплін, отримання практичних навичок; ознайомлення безпосередньо в установі, організації, на підприємстві з виробничим процесом і технологіч­ним циклом виробництва; відпрацювання вмінь і навичок з спеціальності, а також збір фактичного матеріалу для виконання бакалаврської роботи; виховання у студентів мотивації постійно поповнювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.

 

Наукова робота студентів!
Підсекція менеджменту і маркетингу заслухала наукові виступи студентів щодо найактуальніших тенденцій управлінської діяльності та сучасних трендів маркетингу.

Комісія у складі викладачів кафедри відзначила найкращі виступи: Савків Іван (магістр, Маркетинг), Королько Назар (магістр, Менеджмент ЗЕД), Паращич Марічка (4курс, Менеджмент ОіА) та Михайлишин Марія (2курс, Маркетинг).

Особливі нагороди за креативність отримали: Воробчак Ірина, Гулей Мар’яна, Давосир Світлана та Пертовська Марина.

  

 

  

 

 

Вручення дипломів магістра

        Урочиста академія супроводжувалася музичними виступами за участі студентів  університету. «Приємні спогади про студентське життя, яке промайнуло в стінах рідного Прикарпатського університету назавжди залишаться в нашій пам’яті. Ми пишаємося тим, що навчалися в одному із найкращих університетів країни і вдячні усім, хто доклав свою працю, свої зусилля, поділився своїми знаннями та вміннями, допоміг нам знайти себе в житті», – поділилися враженнями випускники-магістри.

      Не обійшлося на святі і без приємних сюпризів. Зокрема, цей день став вдвічі особливим для випускниці економічного факультету Тетяни Іванюк. Вона, окрім диплому, отримала пропозицію руки і серця від свого молодого чоловіка.

Відеосюжет з урочистостей можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=7bW02okjD6Q

Усі фотоматеріали з урочистого вручення завантажені за посиланням: https://fex.net/621994694780https://fex.net/621994694780

            

 

 

Державна комісія завершила роботу!

Півсотні магістрів отримали кваліфікації:

  • маркетолог;
  • менеджер організацій та адміністративної діяльності;
  • менеджер із зовнішньоекономічної діяльності.

 

    

 

Турнір «Франківський пан»

“Франківський пан” – унікальна монополія про історію та сучасність міста. Це настільна гра, у якій використали більше 150 історичних, соціальних, економічних, фінансових та культурних фактів Станіславова. Гра налічує 8 персонажів. Людина може в кожному з них впізнати себе, та обрати найближчого за мотивами або за характером. Всі персонажі – це реальні люди з Івано-Франківська.

Гра дала можливість бакалаврам та магістрам дізнатись цікаві факти про історію та економіку нашого міста; приймати правильні рішення щодо придбання чи продажу підприємств; розвинути культуру платника податків.

Переможцем став той у кого залишилася найбільша сума грошей в обох еквівалентах. У турнірі взяли участь 12 команд по 8 осіб, що представляли кожну із восьми спеціальностей економічного факультету.

                            

 

 

Міжнародна науково-практична конференція у межах ЖАН МОНЕ МОДУЛЮ “EU PROJECT MANAGEMENT” ПРОГРАМИ ERASMUS+

Завдання конференції: висвітлити доробок українських та іноземних вчених у сфері управління проектами Європейського Союзу та розвитку теорії міжнародних економічних відносин.

Делегат від ПНУ професор Ткач О.В. з темою “Просторово-економічні системи: сучасний базис великого економічного простору”.

      

 

Щочетверга чекаємо абітурієнтів!
Вас зустрінуть провідні спеціалісти, викладачі, доценти та професори Економічного факультету.
Ви отримаєте повну інформацію про вимоги приймальної комісії.
Вам запропонують перелік спеціальностей для майбутнього вступу.

        

 

Практика. Досвід. Взаєморозуміння.
Цього тижня студенти спеціальностей “Менеджмент організації та адміністрування”, “Менеджмент ЗЕД” та “Маркетинг” мали можливість послузати відкриту лекцію на тему “Планування рекламної діяльності”. Доповідач доцент Шурпа С.Я.

 

Студенти та викладачі кафедри менеджменту і маркетингу відвідали бізнес-семінар “АНАТОМІЯ БІЗНЕСУ”. Основна ідея дати відповідь на питання: Чому вас обмежують конкуренти або лідер завжди на крок попереду?.
Найцікавіші виступи: “Інструменти для автоматизації бізнесу”, “Роль бренду у створенні унікального клієнтського досвіду”, Анігіляція чи вибух нових ідей”.

                    

 

Семінар для викладачів у межах проекту Еразмус+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (ITE-VET)

Cтипендіати відомого Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень (Ірина Воробчак, Марія Михайлишин, Юлія Легка)

Науковий пікнік у парку ім.Т.Шевченка.

  

Науково-практична конференція

«Сталий розвиток Прикарпаття в контексті глобалізаційних процесів»

 

Конференція Ukrainian Leaders: Your Way For Development!

 

Дегустація соку пшениці та ячменю

 

Товарознавство

Практика, 2 курс. Готель “Надія”

Монополія

Магістри (вручення)

   

Star face (Хробатин Катерина, Мельникова Катерина)

 

День вишиванки

Майстер-клас по бездоганному європейському етикету

Музей, Інститут туризму

Краєзнавчий музей

Година куратора МЗЕД 11

Гвіздець-інтернат

PR-rally

Підготовка до 8 Березня

      

Спортивні заходи

Святковий захід до Дня міста

Львівська опера

Загальні збори гуртожитку

Екскурсія пивзавод Калуш

Вибори старости гуртожитку

Екскурсія “Вінісін” Калуш

 

Брейнг – ринг з викладачами